עבודות שיפוצים

קבלן שיפוצים

ביצוע עבודות שיפוצים ברמת גימור גבוהה. מתמחים בעבודות צבע, גבס, אינסטלציה, ריצוף וצביעה ואמנותית.מחירים.

עבודות שיפוצים הפכו בשנים האחרונות לדבר שבשגרה, אנו רואים לא מעט משקי בית לצד גופים וארגונים עסקיים אשר פועלים ללא לאות לשם שינוי החזית ופנים הנכס שלכם. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור לעבודות שיפוצים לצד בחירת בעל המקצוע הנכון – אנשי המקצוע של איזידור כהן פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים עבודות שיפוצים?

שיפוץ הבית הינו אחד מהתהליכים הנפוצים והשכיחים ביותר, יחד עם זאת אנו מדברים על תהליך ארוך ומורכב אשר יש לגשת אליו בצורה נכונה וחכמה. לפני שאנחנו מתחילים עבודת שיפוצים אנו נצטרך לשאול את עצמנו מה הוא התקציב שלנו, מה היא עבודת השיפוץ אותה אנו צריכים ולחפש אחר בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין לשם ביצוע המלאכה. כמו כן אנו נצטרך לשאול את עצמנו מה היא הסיבה לשמה אנו רוצים לשפץ את הדירה – האם זה למטרות מגורים, השקעה או "פינוק קטן" כי מגיע לנו – כל אלו ישפיעו בצורה משמעותית על הדרך בה תיגשו אל עבודת השיפוצים.

איך בוחרים נכון קבלן שיפוצים?

בחירת קבלן שיפוצים בעיני רבים נחשב למלאכה לא קלה במיוחד, כיום ניתן למצוא מאות קבלני שיפוצים שונים ואף ניתן ללכת לאיבוד מבין כל ההיצע הגדול. בחירת קבלן שיפוצים איכותי ומהימן הינו קריטי לשם הבטחת תהליך נכון. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור קבלן שיפוצים בצורה נכונה:

 • ניסיון – אנו מאמינים כי אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת קבלן הוא הניסיון של הקבלן. קבלן עם ניסיון עתיר הינו קבלן שיודע לגשת אל פרויקטים מורכבים יותר ולתת פתרונות יצירתיים לסוגיות שיעלו במהלך התהליך.
 • מוניטין – המוניטין אותו הקבלן יצר במרוצת השנים מעיד לא מעט על איכות העבודה שלו לצד הניסיון שלו, בדקו כי הקבלן איתו אתם עובדים הינו בעל מוניטין בתחום.
 • הסמכות וקורסים – בדקו כי הקבלן רשום ברשם הקבלנים, כמו כן אנו ממליצים לכם לבדוק את כל הקורסים, השתלמויות ורישיונות אותם מחזיק הקבלן – כך תוכלו לקבל תמונה מלאה יותר לגבי מי עומד מולכם ומה הוא עושה על מנת להישאר תמיד בקדמת הבמה בעולם השיפוצים.
 • המלצות – דרך המלצות אפשר להגיע ללא מעט קבלני שיפוצים איכותיים ובעלי ניסיון, אנו מציעים לכם לבדוק עם חברים, קולגות ואף דרך המלצות אותנטיות ברשתות החברתיות ובאינטרנט לחפש אחר קבלן שיפוצים. דרך מקובלת נוספת היא לבקש לדבר עם כמה מחוג לקוחותיו של הקבלן ולשאול אותם האם הם מרוצים מפועלו, איך הייתה האינטראקציה במהלך השיפוץ והאם הם מרוצים היום X זמן אחרי מלאכת השיפוץ.
 • אין טוב ממראה עיניים – אנו מאמינים שאין יותר טוב ממראה עיניים לכן גשו באופן עצמאי יחד עם הקבלן ו/או לבד אל מקומות בהם הקבלן ביצע עבודת שיפוץ ו/או אדריכלות – כך תוכלו לקבל תמונה טובה יותר של פועלו.
 • אינטואיציה ותחושות בטן – אף אחד מאיתנו לא רוצה לעבוד עם בעל מקצוע ככל שיהיה אם תחושות הבטן והאינטואיציה מסמנות לנו שלא, לכן היפגשו עם האדריכל לכוס קפה, הכירו אותו ושמעו מעט עליו. אם מרגיש לכם שזה לא זה – זה לא זה.
 • חוזה מפורט מול הקבלן – על מנת להימנע מאי נעימויות כאלו ואחרות אנו ממליצים לכם לחתום על חוזה מפורט ככל הניתן אל מול הקבלן בו יצוינו כל הכמויות לצד התשלומים הרלוונטיים. כמו כן התחייבויות לזמנים, פירוט החומרים ועמידה בתווי התקן. כמו כן בדקו את כל ההכשרות של הקבלן ועל כך שהוא מספק אחריות מקצועית לעובדים ולנכס.

מתי כדאי להתחיל עבודות שיפוצים?

הלכה למעשה כאשר אנחנו מדברים על עבודות שיפוצים ועל התחלתם אנו מדברים על דבר סובייקטיבי למדי, אנו מאמינים כי כל זמן במשך השנה הינו מתאים לעבודות שיפוצים. יחד עם זאת אין זה משנה אם תבצעו את עבודת השיפוצים בינואר או באוגוסט – חוק הרעש קובע כי אסור לנו לשפץ בין השעות 20:00 בערב ועד השעה 07:00 בבוקר.

האם צריך לחתום על חוזה לפני תחילת העבודה?

התשובה היא חד משמעית – כן. תפקידו של החוזה הוא להגן עליכם ככל האפשר ונותן לכם את האפשרות לנשום לרווחה ולדעת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. אנו ממליצים לכם בחוזה לציין כמה שיותר דברים:

 • הצהרה של הקבלן לגבי הניסיון וההכשרות המקצועיות שלו
 • אחריות מקצועית שניתנת – עובדים ורכוש
 • פירוט מדויק ואפיון של הליך השיפוץ
 • טבלת תשלומים מחולקת לפי חומרי גלם ועבודות
 • כמויות נדרשות
 • לוח זמנים
 • ביטוח

תפקידו של החוזה הוא לעשות סדר בין הלקוח לבין הקבלן ולתת ללקוח את האפשרות להגן על עצמו ככל האפשר תוך כדי שהוא והקבלן הופכים את כל העבודה למדידה וברורה.

האם יש צורך בקבלת היתר לפני ביצוע השיפוץ?

אנשים רבים תוהים האם הם צריכים קבלת היתר לפני ביצוע שיפוץ, למעשה מדובר בתשובה גדולה ומפורטת אשר כוללת בתוכה לא מעט משתנים. בהנחה ואנחנו מדברים על שינוי פנימי הנעשה בתוך ארבעת הקירות של הבית מבלי פגיעה בחזית אנו רואים כי אנו לא מחויבים בהיתר מאחר ועבודה זו נקראת "שינוי פנימי". כאשר העבודה נוגעת ברכוש המשותף ו/או בשלד של הבניין לעיתים יש צורך בקבלת היתר. יחד עם זאת אין חוקיות מסוימת וקשה מאוד לדעת מי כן ומי לא – לכן ההמלצה שלנו היא ליצור קשר עם קבלן שיפוצים בעל ניסיון אשר יאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ויבין האם אתם זקוקים גם אתם לקבלת היתר לפני ביצוע שיפוץ.

איזה סוגי שיפוצים החברה מבצעת?

איזידור כהן הינה אחת מן החברות המובילות בישראל בתחום השיפוצים, החברה עובדת ללא לאות לשם ביצוע עבודות רבות – החל מעבודות בינוי שלד, דרך עבודות פיתוח, תשתיות ומערכות למבני ציבור, קניונים, בתי חולים, וילות ובתים פרטיים, עבודות פיתוח ועוד. החברה נותנת מעטפת מלאה בכל הקשור לעבודות עפר פיתוח, בניין ושיפוצים לצד צנרת ותשתיות.

מה משפיע על עלות השיפוץ?

ישנם לא מעט משתנים אשר משפיעים בצורה ישירה על עלות השיפוץ – החל מהחללים אותם אנו בוחרים לשפץ, אפיון החללים והנראות הכללית הסופית לה אנו מייחלים, האדריכל ו/או קבלן השיפוצים איתו נבחר לעבוד במלאכת השיפוץ, ריצוף, אינסטלציה, נקודות חשמל, איטום וחיפוי ועוד שלל דברים אחרים אשר משפיעים על עלות השיפוץ.

על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת לגבי הצרכים שלכם אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המקצוענים של איזידור כהן לשם אפיון הצרכים שלכם וקבלת הצעת מחיר הנפתרת בהתאמה אישית עבורכם.

מדוע מומלץ לבחור באיזידור כהן לביצוע עבודות השיפוצים?

אם הגעתם לכאן אנו מניחים שאתם מחפשים אחר קבלן שיפוצים איכותי ומהימן אנו יכולים להגיד לכם שאתם יכולים להפסיק ברגע זה את החיפושים. איזידור כהן הינה חברה קבלנית אשר נותנת מעטפת מלאה בעולם השיפוצים והפכה כבר מזמן לבחירתם הטבעית של מאות לקוחות בישראל. החברה עובדת ללא לאות על מנת לעמוד בלוחות זמנים צפופים לצד עמידה בתווי התקן המחמירים והאיכותיים ביותר וטיב ביצוע גבוה.

החברה מבצעת עבודות בינוי שלד, עבודות גמר, עבודות פיתוח, מבני תעשייה ומשרדים, וילות ובתים פרטיים ועוד מגוון רחב של מלאכות תחת קורת גג אחת. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולהצטרף אל מאות לקוחות שכבר בחרו נכון.

דילוג לתוכן