עפר ופיתוח

קבלן עפר ופיתוח תשתיות

כדי שהעבודה תתבצע באופן הטוב ביותר כדאי לבחור קבלן בצורה נכונה. הצוות המקצועי של חברת איזידור כהן  עפר ופיתוח, ישמח לעמוד לרשותכם

עבודות עפר ופיתוח

עבודות עפר הינן השלב הראשון בבניית בניין ונחשבת לפעולה מקדימה אותה יש לבצע לפני עבודת בנייה. דרך עבודות עפר ופיתוח אנו יכולים להכין את הקרקע הרצויה והתשתיות הנחוצות לשם התקדמות חיונית, נכונה ובטוחה בשאר שלבי הבנייה. עבודות עפר ופיתוח דורשות מיומנות לצד מקצועיות ויש לעשותם עם בעל מקצוע המתמחה בתחום. איזידור כהן מתמחה בביצוע עבודות עפר ופיתוח ופה בכדי לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

מהן עבודות עפר ופיתוח?

עבודות עפר ופיתוח הינן אחד החלקים החשובים ביותר בהכנת תשתית עבור פרויקטים מעולמות הבנייה – פיתוח תשתיות, ביוב, בניית נכסים וגורדי שחקים, סלילת כבישים, גשרים ועוד. בעל מקצוע המתמחה בעבודות עפר ופיתוח פועל יחד עם טכנולוגיות ייחודיות אשר מטרתן להכין את השטח לעבודת הבנייה כך שיהיה אפשר להתקדם בשאר שלבי הבנייה בצורה נכונה, איכותית ובטיחותית. במהלך עבודות עפר ופיתוח פועלים בעלי המקצוע לשם פינוי קרקעות, קידוח וחפירה, הזזה של מטרדים אשר יכולים לפגום בתהליך הבנייה, כבישת אספלט ועוד.

מתי יש צורך בעבודות עפר ופיתוח?

הלכה למעשה יש צורך בעבודות עפר ופיתוח לפני כל פרויקט בנייה חדש, בין אם מדובר בבניית נכס, עבודות ניקוז וביוב, פיתוח תשתיות או סלילת כבישים. בעבודות אלו מזיזים ומעבירים כמויות גדולות ולא רצויות של עפר, סלעים, אבנים ושאר מטרדים אשר אינם נחוצים כלל למלאכה. אין זה משנה אם מדובר בבנייה של נכס קטן או פרויקט גדול ממדים – עבודות עפר ופיתוח נחוצות. במהלך עבודות אלו אנו רואים סלילת דרכים, חפירות, קידוחים והעברה של תשתיות ממקום למקום.

איך בוחרים קבלני עבודות עפר בצורה נכונה?

מחיפוש קטן במנועי החיפוש נחשפתם אל מגוון רחב של אנשים המציעים את עצמם כקבלנים ו/או נותני שירות בעולמות העפר והפיתוח. יחד עם זאת אנו מאמינים ששאלתם את עצמכם "איך נוכל לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורנו?" איזידור כהן עושים לכם מעט סדר וריכזו עבורכם מספר נקודות שעליכם להתייחס אליהם:

  • ניסיון לצד ותק של נותן השירות – אנו נרצה לעבוד עם קבלן עבודות עפר בעל ניסיון לצד ותק. קבלן זה ידע איך לגשת בצורה נכונה, איכותית וחכמה אל הפרויקט. כמו כן ידע לתת מענה יצירתי כשידרש.
  • מוניטין – בחירת קבלני עבודות עפר איננה מלאכה פשוטה, לכן אנו נרצה לבדוק כי הקבלן אותו מצאנו בעל מוניטין גבוה בתחום ולא נפל בו שום רבב הן מבחינה משפטית והן מבחינה בטיחותית.
  • עבודה עם ציוד חדיש – עבודות פיתוח דורשות עבודה עם כלים ייעודים וטכנולוגיים. במהלך עבודות אלו אנו רואים שימוש בכלים כבדים רבים לרבות טרקטורים, מנופים, מחפרים ושאר כלים מקצועיים אחרים. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע העובד עם הכלים המובילים ביותר בעולמות העפר והפיתוח – כלים מיושנים ולא טכנולוגיים עלולים לגרום ללא מעט בעיות בטיחות, להאריך את זמני העבודה ואף לגרום לסכנה לעוברים והשבים.
  • בטיחות זה שם המשחק – אנו מאמינים כי בטיחות זה שם המשחק. אפשר להגיד כי "מגרש משחקים" לא יהיה שם נרדף לאתר בנייה בלשון המעטה. לכן חשוב לעבוד עם קבלן אשר שם דגש על כל נהלי הבטיחות ועובד לפיהם. בדקו כי הקבלן מעסיק צוות עובדים מקצועי ואיכותי בעל ניסיון בתחום ודואג להעביר את כל נהלי הבטיחות בצורה קבועה ומסודרת – כך שתוכלו להימנע מאי נעימויות.
  • חוג לקוחות – חוג הלקוחות של הקבלן מעיד לא מעט על פועלו, על איכות וטיב עבודתו. בדקו מי הם חוג הלקוחות של הקבלן, כמו כן תוכלו לבקש מהקבלן לבקש עם חלק מחוג לקוחותיו על מנת לקבל רשמים בנוגע לאיכות העבודה, מהירות, זמינות ושאר רשמים מן הלקוחות.
  • בדקו כי הקבלן רשום ברשם הקבלנים – מדובר באחד הכללים החשובים ביותר, מאחר ומדובר בעבודה הדורשת מקצועיות, מיומנות ודגש על בטיחות אנו נרצה לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע מורשה ומוסמך למלאכה. בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים פועל על פי תקנות רישום קבלנים של משרד הבינוי והשיכון וכן הוא נמצא ברשם הקבלנים. פנייה אל קבלנים לא מורשים יכולה להיות מעט אטרקטיבית יותר מאחר וברוב המקרים התמחור יהיה זול יותר אך הזול הוא היקר ובטווח הארוך יכולים להיגרם לכם לא מעט נזקים כספיים. בקשו מכל קבלן את מספרו ברשם הקבלנים ו-ודאו זאת באתר הממשלתי.
  • ביטוח לעובדים – אנו מאמינים שאתם לא רוצים לשלם סכומים אסטרונומיים על תקלות הנגרמות כתוצאה מרשלנות של הקבלן. בדקו כי הקבלן מעניק ביטוח מלא לעובדים לצד אחריות מקצועית לכל זמן העבודה שלו באתר הבנייה.

למה חשוב תכנון מקדים לפני שמבצעים עבודות עפר?

עבודות עפר הינן עבודות הנעשות כפעולה מקדימה לפני עבודות בנייה ולכן הן משליכות בצורה ישירה על כל אתר הבנייה ומלאכת הבניה שתעשה לאחר מכן. תכנון מקדים של עבודות עפר יעזור לנו לאפיין את השטח בצורה נכונה ולבנות תכנית עבודה מסודרת ומפורטת – הכוללת את כמות החומרים, את הכלים ההנדסאים שיצטרכו והפעולות שיצטרכו להינקט בפרויקט עבודות עפר ופיתוח. באמצעות תכנון מקדים אנו יכולים להיערך בצורה נכונה אל השטח, לקבל אינדיקציה קרובה ככל האפשר לזמן סיום הפרויקט, לדאוג לכל נושאי הבטיחות בצורה נכונה ואף להוזיל משמעותית את העלויות מאחר ואתם יודעים בדיוק מה הפרויקט דורש ממכם.

באלו כלי עבודה משתמשים לביצוע עבודות פיתוח?

עבודות עפר ופיתוח הינן עבודות הנעשות לרוב עם כלים הנדסאים כבדים. בשנים האחרונות אנו רואים כי עולמות הטכנולוגיה והתעשייה חווים צמיחה מתמדת ומתפתחים בקצב מזהיר, כתוצאה מכך אנו רואים מכשור מתקדם הרבה יותר. אם נחזור אחורה בזמן מספר עשורים אנו נראה כי מרבית עבודות עפר והפיתוח היו יחד עם טרקטורונים ייעודיים. כיום ניתן למצוא לא מעט כלים אשר מותאמים בהתאמה אישית לצרכי הפרויקט. בין הכלים אנו רואים – מנופים, מחפרים, בובקטים, טרקטורים מתקדמים לצד ציוד צמ"ה נוסף.

אלו שירותים מקבלים מקבלן עבודות עפר?

קבלן עבודות עפר עובד ללא לאות לשם עיבוד הקרקע המיועדת לבנייה, במהלך מלאכה זו קבלן עבודות עפר מבצע מגוון רחב של פעולות: חציבה בסלע, העמקת קרקע, הגבהה של פני השטח, יצירת מפלסים ייעודיים, יישור של קרקע רלוונטית, חפירת תעלות, הובלת תשתיות, ביוב וניקוז, חציבה של שטחים תת קרקעיים, אספקת אדמה למילוי, מילוי והגבהת קרקע, ניקיון בין יסודות של בניינים, ניקוי פסולת לאחר בנייה, הכנת תשתיות, קידוחים לצד מגוון רחב של פעולות נוספות הנפתרות בהתאמה אישית לצרכי הפרויקט שלכם.

למה מומלץ לפנות לחברת איזידור כהן לביצוע עבודות עפר ופיתוח?

כמו שכבר הצלחתם להבין עבודות פיתוח דורשות מבעל המקצוע מיומנות, מקצועיות, יצירתיות ודגש על בטיחות. איזידור כהן הינה חברה קבלנית אשר נחשבת אחת החברות המובילות בישראל ונותנת מעטפת מלאה בעולם השיפוצים לרבות עבודות עפר ופיתוח. החברה הפכה במרוצת השנים לביטוי שגור בתחום ואף לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות בישראל. החברה שמה לעצמה דגש עמידה בלוחות זמנים צפופים לצד עמידה בתווי התקן המחמירים ביותר.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו

זה הזמן לבחור נכון,

זה הזמן לבחור איזידור כהן.

דילוג לתוכן